Basketboll

FBK denon Trecen

08/04/2010 19:11
 Klubi i Basketbollit “Trepça” nga Mitrovica, është dënuar me gjashtë ndeshje mos lojë në palestrën e saj si dhe një ndeshje më pas pa praninë e shikuesve. Ky vendim është marrë sot nga komisari i Garave i FBK-së, pas ngjarjeve të ndeshjes finale të Kupës së Kosovës në basketboll për meshkuj,...