Ferdinand:Tevez ruante energjite per ndeshje..

Ferdinand:Tevez ruante energjite per ndeshje..

Qendermbrojtei i Djajeve te Kuq flet per ish bashkelojtarin e tije tani sulmuesin e Manchester Cityt,Carlos Tevez duke thene se ai kurr nuk jepte maksimumin ne stervitje per te ruajtur enegjite e tije per ndeshjet e fundjaves..

"Carlos ka nje karakter interesant.Kur ishte ne Man. UTD ai ruante energjite e tije per ndeshjet e fundjaves dhe kurr nuk provonte te jepte maksimumin ne stervitje.Ai ushtronte shume ne palester dhe ishte profesionist per kete por gjithqka qka bente ishte e percaktuar per ndeshje." tha ferdinand per The Sun..