I shume kerkuari..

 Tuttosport pohon se Arsenali, Chelsea, Barcelona dhe Manchester City janë duke e monitoruar adoleshentin me ç’rast pritet që ndonjëri prej tyre ta transferojë atë.

Përkundër asaj se u pajtua me Mourinhon javën e kaluar pas një mungese gjashtë javore, Balotelli ende është i lidhur me një largim.

 

Interi nuk dëshiron të dëgjojë për shuma më të vogla se 30 milionë euro për sulmuesin italian, pasi që Nerazzurët janë në kërkim të Fabregasit për të cilin Arsenali kërkon 50 milionë funte.